transport media logo

Dag van de Vrachtwagenchauffeur 2024: wie had de coolste actie?

Met ongeveer hetzelfde aantal deelnemende bedrijven (maar meer locaties) vestigde de Dag van de Vrachtwagenchauffeur opnieuw de aandacht van het grote publiek op de rol van vrachtwagenchauffeurs. Het was ook een gelegenheid om chauffeurs te bedanken met wat extra aandacht, maar sommige bedrijven gingen verder dan ‘gewoon’ koffie of gebak uitdelen.

Hier zijn een paar originele acties geselecteerd door de redactie. Aan jullie, de lezers van Transportmedia, om ons te vertellen wie de leukste actie heeft georganiseerd op deze 2024-editie van de Dag van de Vrachtwagenchauffeur!

Stem hier (tot 19/12 om 12:00)

Comfort Energy

Deze Limburgse specialist in het leveren van brandstof en stookolie gaf elke chauffeur een gepersonaliseerd vrachtwagenplaatje.

Dematra

Het bedrijf dat de eerste editie van de wedstrijd “coolste actie” won, besloot een klein feestje te organiseren voor alle chauffeurs aan het einde van de werkdag, met eten en drinken natuurlijk, maar ook een DJ die tot 21.00 uur aanwezig was in het depot.

De Rudder

Elke chauffeur kreeg een koelbox om het eten koud te houden… en de box was natuurlijk gevuld met lekkers voor die dag!

Jost / Carrefour

Na de aankondiging van de verlenging van hun samenwerking voor zes jaar, namen de twee bedrijven Tanguy t’Serstevens (Supply Chain Director van Carrefour) mee op een leveringsronde met een chauffeur van Jost.

Record Trans

Na de welkomstkoffie werd iedere chauffeur in een laadbak gevuld met ballonnen de mist in gedoken. Wie een ballon met een nummer erop vond, won een mand vol lekkers. Blijkbaar won iedereen!

Transclaes

In dit kleine transportbedrijf in Vlaams-Brabant kreeg elke chauffeur nieuwe werkkledij (jeans + sweater).

Vervaeke

Toen Vervaeke bezoek kreeg van de nieuwe Vlaamse minister van Mobiliteit, Annick De Ridder, vestigde dit de aandacht van de populaire pers op het beroep van chauffeur.

VRD

Het is niet meer en niet minder dan Sint-Niklaas die elke chauffeur viert!

Wybo

Bij Wybo werd de rode loper letterlijk uitgerold voor de chauffeurs en werd een kleine feesttent opgezet om hen in stijl te verwelkomen. En elke generatie van de familie Devos was erbij betrokken!

Xwift

Xwift had een videoclip opgenomen voor de coureurs door het duo Klartje Kilo (bekend in Nazareth) en verwelkomde een Radio 2 verslaggever die een coureur vergezelde op zijn tour!

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.