transport media logo

Defensie plaatst order bij IDV, Schmitz Cargobull en Faymonville

Na de bestelling van 879 DAF’s in 2021 gaat het Belgische leger door met de verjonging van zijn vloot en heeft het zopas een bestelling geplaatst bij Iveco Defense Vehicles voor 99 X-Way 6×4’s en T-Way 6×6’s. Hocké zal verantwoordelijk zijn voor het onderhoud van deze nieuwe voertuigen, die in 2027 geleverd zullen worden.

Deze nieuwe order omvat ook 94 Schmitz Cargobull en Faymonville opleggers, eveneens verkocht door IDV. “Hocké srl is de vertegenwoordiger van IDV voor België,” legt Robert Hocké (Managing Director van Truck Supply) uit. “Daarom waren wij betrokken bij het opstellen van het gedeelte ‘dienst na verkoop’ van de aanbesteding voor de trucks en trailers, zodat wij tien jaar lang verantwoordelijk zullen zijn voor alle onderhoud en reparaties.

Wij zijn trots op onze samenwerking met IDV tijdens het hele aanbestedingsproces en op onze gemeenschappelijke doelstelling om de Belgische Defensie uit te rusten met voertuigen die het best beantwoorden aan haar operationele behoeften. En om deze mijlpaal te vieren, hebben we een AI-gegenereerde afbeelding gemaakt. Het is niet realistisch, maar het is een leuk voorproefje van wat komen gaat!”

IDV (Iveco Defense Vehicles) is een onafhankelijke entiteit van Iveco, dat overweegt het bedrijf te verkopen. IDV gebruikt Iveco-chassis en -cabines voor een deel van zijn catalogus, voornamelijk tactische en logistieke ondersteuningsvoertuigen. CNH-motoren worden ook gebruikt voor een groot deel van het assortiment, dat ook lichte pantservoertuigen en terreinwagens omvat.

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.