Jungheinrich introduceert de nieuwe SLH 700i, een hoogfrequentielader die nieuwe maatstaven zet op het gebied van energie-efficiëntie en gebruiksvriendelijkheid in de intralogistiek.
Met een rendement tot 95% en een reeks slimme functies biedt deze lader een geavanceerde oplossing voor moderne magazijnomgevingen.
De SLH 700i is ontworpen voor maximale flexibiliteit dankzij modulaire aanpasbaarheid. Bedrijven kunnen de lader parametreren op basis van hun specifieke behoeften, inclusief ‘active load’ management en ‘peak shaving’, waardoor ze kosten kunnen besparen en piekbelastingen vermijden.
Gebruiksgemak staat centraal bij deze nieuwe laderserie. Via een intuïtief touchscreen kan je de lader snel en veilig bedienen. En dankzij vooraf ingestelde fabrieksinstellingen is hij meteen inzetbaar, zelfs bij netspanningsschommelingen tot 20%. De combinatie van hoge efficiëntie, krachtige prestaties en lithium-iontechnologie helpt bedrijven bovendien hun ecologische voetafdruk te verkleinen zonder in te boeten op productiviteit.