transport media logo

bpost plaatst 240 bbox-automaten bij Lidl

Het netwerk van pakketzuilen van bpost breidt snel uit: in samenwerking met supermarktketen Lidl Belgium & Luxembourg worden tot eind dit jaar 240 automaten van het type “bbox” geïnstalleerd in Lidl-winkels. Tegen het einde van het jaar zal het totale bbox-netwerk in België circa 2.500 automaten tellen, waarvan 240 bij Lidl-vestigingen.

Door de locatiekeuze – supermarktketen met hoge bezoekersstroom – speelt bpost in op de voorkeuren van Belgische consumenten. Uit een intern onderzoek (augustus 2025) bleek dat 62% van de respondenten graag hun dagelijkse boodschappen combineert met het versturen of ophalen van pakjes, voor 73 % is de supermarkt de best mogelijke locatie voor een bbox.

De samenwerking tussen bpost en Lidl loopt al acht jaar en bereikte recent de mijlpaal van de installatie van de 200ste bbox in een Lidl-winkel in Moeskroen. In 2025 werden al 451.000 pakjes geleverd in bbox-automaten bij Lidl, meer dan 7.000 bestellingen waren afkomstig van de webshop van Lidl.

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.