transport media logo

FB Logistics neemt Kangourou Delivery Service (KDS) over

De groep FB Logistics kondigt de overname aan van Kangourou Delivery Service, een bedrijf uit Waals-Brabant dat al meer dan 35 jaar actief is in expresvervoer en transport met meeneemheftrucks.

KDS werd in 1989 opgericht door Erik Walry. Het bedrijf is gevestigd in Glabais, vlakbij Genappe, en biedt twee soorten transportdiensten aan: enerzijds een expres- en distributiedienst (met of zonder regelmatige rondes) en anderzijds diverse vormen van speciaal transport, waarvan het belangrijkste het transport en de handling met behulp van meeneemheftrucks is. De expresvervoersactiviteit is een van de pijlers van FB Logistics, dat zich op deze nichemarkt heeft gestort door Number One in maart 2024 over te nemen.

“Destijds werkte FB Logistics voornamelijk met opleggers, maar we wilden ons ontwikkelen in het transport met vrachtwagens. Deze combinatie stelt ons in staat om betere marges te behalen voor zendingen tot 12 pallets. Een ander belangrijk aspect is het parkeren: in onze regio Vilvoorde/Machelen wordt parkeren steeds duurder, maar met vrachtwagens is het iets goedkoper. We hebben trouwens net een voormalig terrein van Octa + langs de Schaarbeeklei gekocht om het probleem op te lossen.”

Door de overname van KDS kan FB Logistics zijn positie op de expresvervoersmarkt versterken en zijn dienstenaanbod uitbreiden met transport met ingebouwde heftrucks. De twintig medewerkers van KDS gaan deel uitmaken van de FB Logistics-groep, maar de logistieke infrastructuur van KDS blijft eigendom van Erik Walry.

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.