transport media logo

Gosselin Group verwerft meerderheidsbelang in BSX

Gosselin Group heeft een meerderheidsbelang verworven in de transportfirma BSX uit Verrebroek. Deze overname vergroot de vloot van Gosselin met zo’n 46 voertuigen.

BSX werd in 2002 opgericht en heeft zich gespecialiseerd in uitzonderlijk transport, silotransport en tankcontainertransport. Het bedrijf kende een sterke groei tot 2022 en heeft momenteel een eigen vloot van 46 voertuigen. Het stelt een  vijftigtal mensen tewerk. “Door de integratie in de Gosselin Group kan BSX rekenen op bijkomende schaalvoordelen, een bredere internationale reikwijdte en ondersteuning op het vlak van professionalisering en verdere groei. Met deze strategische stap breidt Gosselin Group haar geïntegreerde logistieke dienstverlening verder uit binnen haar transportafdeling en versterkt ze vooral haar positie binnen het transport segment van zware en complexe ladingen”, aldus Marc Smet en Dirk Vanhoutteghem, eigenaars van de Gosselin Group.

De activiteiten van BSX versterken de heavy-divisie van Gosselin Group, maar het bedrijf blijft zelfstandig opereren. De operationele leiding blijft in handen van Nordy Bonne en Stacy Mattheyssen.

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.