transport media logo
Featured Video Play Icon

[AFTERMOVIE] Roadstars Against Cancer zamelt 21.508 euro in voor kankeronderzoek

De derde editie van Roadstars Against Cancer, dit weekend in Zolder, heeft alle records gebroken: er is 50 % meer geld ingezameld dan vorig jaar en meer dan 150 mensen hebben op een veilige manier kunnen kennismaken met het besturen van een vrachtwagen.

Blije gezichten! Dat was zondag na elke rijsessie op het circuit van Zolder te zien. 150 mensen, al dan niet vrachtwagenliefhebbers, konden kennismaken met het besturen van een vrachtwagen achter het stuur van de tien voertuigen die met medewerking van de merken (Volvo Trucks, DAF Trucks, MAN, Scania en Mercedes-Benz), opleidingsorganisaties (FSTL, Drivolution, EDCO) en sponsors zoals TVM, DKV Mobility en Hamse Sleepdienst) waren verzameld. Roadstars Against Cancer kreeg ook de steun van TLV en Transportmedia.

Sommige deelnemers konden zelfs een kinderdroom waarmaken, zoals Paul, de oudste chauffeur voor een dag met zijn 84 jaar. Bij anderen is misschien een roeping tot vrachtwagenchauffeur ontwaakt… Ze waren in ieder geval allemaal onder de indruk van de technologie in de vrachtwagens, van het comfort… en van het rijgemak van een moderne vrachtwagen. Onder ideale omstandigheden, dat wel.

Maar het belangrijkste doel van de dag was natuurlijk het inzamelen van geld voor kankeronderzoek, een goed doel dat Marc Van Grootel bijzonder na aan het hart ligt. Hij organiseert het evenement samen met onze collega Bram Crombez. En het doel is ruimschoots bereikt, want het ingezamelde bedrag is gestegen van 14.000 naar 21.508 euro! “Buiten dit positief resultaat ben ik zelf ook uitermate blij met de manier waarop we de deelnemers en hun entourage op een zeer positieve manier hebben laten kennis maken met de wereld van transport, de vrachtwagen en het mooie vak van vrachtwagenchauffeur. Mijn grote dank gaat dan ook uit naar alle begeleiders/instructeurs die op een ongelooflijk professionele manier onze sector prachtig hebben gepromoot. Ook zeer tevreden ben ik met het feit dat Margaux Bogaert (Radio 2) en Marc Wauters (Gele trui drager Tour de France 2001) onze mooie dag mee kleurden”, reageerde Marc Van Grootel.

 

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.