transport media logo

BodyConstruct ‘Fleet Solutions’: Grootse service voor grotere vloten [Expert Pitch]

Voor grote vloten die maatwerk, uniformiteit en administratieve vereenvoudiging willen, ontwikkelde BodyConstruct ‘Fleet Solutions’. De allesomvattende ombouwservice van een speler van formaat, maar wel met de agiliteit en persoonlijke service van een KMO.

Bij BodyConstruct is het begrip ‘totale ontzorging’ niet zomaar een belofte. Het is een realiteit waar de klanten van het bedrijf op dagdagelijkse basis op kunnen rekenen. Voor grote vloten wordt die ontzorging gemaximaliseerd in het ‘Fleet Solutions’- programma. “We ontwikkelden deze service voor middelgrote tot grote vloten. Besix, Dockx Rental, Coolblue, Albert Heijn of Ikea om er maar enkele te noemen,” zegt Hans Lauwers, CEO van BodyConstruct en Econor Group. “We bieden daarbij een service van A tot Z, waarbij we zelfs de rol van een traditionele concessiehouder kunnen overnemen. Dat gaat van PDI en keuring tot poetsen en afleveren. Van de in- en ombouw tot de verwerking einde lease, met bijvoorbeeld het ontstickeren en de afleverstaat volgens de Renta-normen. En dat alles met één aanspreekpunt, zonder extra transporten, wat ook de kosten beperkt.”

‘Ontwikkelde’ ombouwer
BodyConstruct omschrijft zichzelf graag als een ‘ontwikkelde’ ombouwer. Één die meedenkt en oplossingen voorstelt, ook bij heel specifieke technisch vraagstukken. Bovendien wil het bedrijf zijn klanten ook uniformiteit bieden doorheen de vloot.

“We werken net zo goed aan individuele oplossingen voor één voertuig als aan oplossingen die toepasbaar zijn op de volledige vloot. Daarvoor werken we met in detail uitgewerkte draaiboeken per type voertuig, waardoor klanten bij de vernieuwing van hun vloot makkelijk die types kunnen bijbestellen. Als daarbij voor een ander merk gekozen wordt, passen wij het draaiboek toe op de nieuwe voertuigen, waarbij de uniformiteit qua uitrusting, afwerking en look doorheen de vloot behouden blijft,” zegt Hans Lauwers.

Brede specialisatie
Zo’n aanpak is natuurlijk alleen mogelijk wanneer je een brede kennis over voertuigen in huis hebt en een brede waaier aan ombouwdisciplines beheerst. Terwijl je bij sommige ombouwers terecht kan voor gespecialiseerde services, biedt BodyConstruct dan ook specialisatie in zowat alle facetten van de lichte bedrijfsvoertuigenwereld. “We doen niet alleen inrichtingen en koetswerktransformaties met open en gesloten laadbakken, maar ook belettering en signalisatie, en technisch verregaandere oplossingen zoals laadkleppen en geïsoleerde in- en opbouwtoepassingen met koeling. Alles onder één dak, voor maximaal gemak,” besluit Hans lauwers.


Industriële schaal, persoonlijke aanpak
Met een oppervlakte van 35.000 m2 beschikt BodyConstruct over de capaciteit die werken met grote vloten vereist. En ruimte om voertuigen voor, tijdens en na de aanpassingen te stallen. Dankzij de COP en dropcodes van alle merken kunnen voertuigen bovendien rechtstreeks af-fabriek geleverd worden. Voor de klant is er, net als bij een KMO, één aanspreekpunt: een dossierbeheerder die de vloot, de voertuigen en hun technische achtergrond en aanpassingen kent. Het beste van twee werelden.


 

lees ook

Aankomende Events

ONTVANGT U ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEF NOG NIET? MELD JE DAN NU AAN!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.