nox Belgium en Nederland worden NightBox Benelux
De management buy-out van nox Belgium en nox Netherlands, in juli aangekondigd, is op 14 september officieel afgerond. Beide bedrijven zijn daarmee overgenomen van de Franse STERNE Group en gaan voortaan zelfstandig verder onder hun bestaande management. Jerome Koster wordt in de nieuwe structuur CEO & Managing Director Commercial, Job Venhoek krijgt de functie COO & Managing Director Operations en Daniel Bleckmann, tot nu toe Director Operations & Transformation, verhuist naar de Advisory Board.
De moedermaatschappij gaat voortaan door het leven als NightBox Benelux B.V. De merknaam NightBox zal geleidelijk ook bij nox Netherlands en nox Belgium worden ingevoerd. Voor klanten en medewerkers verandert er operationeel niets: bestaande contracten, contactpersonen, diensten en processen blijven behouden.
Zoals bij de aankondiging van de MBO al bekend raakte, wordt ook de samenwerking met Thinventory verder uitgebouwd. nox Belgium en nox Netherlands zullen de technologie van Thinventory onder licentie gebruiken, onder meer voor nachtleveringen aan lockers. Daarmee willen de partners logistiek, technologie en voorraadbeheer sterker combineren voor klanten in de Benelux.
nox Germany en nox Austria maken geen deel uit van de transactie en blijven onderdeel van STERNE Group.
