D’IETEREN CAR CENTERS VOLKSWAGEN COMMERCIAL VEHICLES

Drie D’Ieteren Car Centers Volkswagen: zo veel meer dan een fleetpartner

Welkom bij D’Ieteren Car Centers, uw partner voor het beheer van uw bestelwagens en personenwagens. 3 D’Ieteren Car Centers in het Brusselse, waarvan 2 gespecialiseerd in bestelwagens vormen een dynamisch netwerk voor het beheer van uw vloot.
Van verkoop tot service naverkoop en koetswerkherstelling: wij denken graag met u mee en bieden u op maat gemaakte oplossingen aan.

Een korte voorstelling:

Geografische ligging
• 3 Volkswagen-concessies verspreid over de Brusselse regio & Vlaams-Brabant.
• Auto Center Zaventem en D’Ieteren Centre gespecialiseerd in bestelwagens.

Verkoop
• Gespecialiseerd verkoopsteam dat 100% gericht is op bestelwagens voor professionals.
• Een ruime keuze aan stockvoertuigen, incl speciale ombouwingen.
• Alle modellen beschikbaar als testwagen.
• Een offerte op maat binnen 48 uur (ook voor ombouwingen).
• Een compleet aanbod aan financieringen en diensten.

Naverkoop
• Dedicated service advisor naverkoop voor bestelwagenklanten.
• Toegewijde en gespecialiseerde monteurs.
• Prioritaire diagnose binnen 24 uur.
• Onderhoudscontracten op maat.
• Bestelwagens als vervangvoertuig tot uw beschikking.
• Mobiliteitsgarantie (= zonder beperking in tijd, noch in kilometers).

Tot binnenkort,
Uw D’Ieteren Car Centers Commercial Vehicles Team.

D’Ieteren Car Centers Volkswagen Commercial Vehicles
E-mail: fleet@d2c.be

Fleet Sales Manager:
Herwin Frickx
Tel: 0473 98 98 46
E-mail: herwin.frickx@dieteren.be

Brand Manager Commercial Vehicles:
Patrick Joossens
Tel: 0477/77 48 29
E-mail: patrick.joossens@dieteren.be

Auto Center Zaventem
Leuvensesteenweg 344
1932 Sint-Stevens-Woluwe
Tel: 02 709 48 11

Sales Advisor Commercial Vehicles:
Frederic Queeckers
Tel: 0497 57 22 16
E-mail: frederic.queeckers@d2c.be

Sales Advisor Commercial Vehicles:
Gael Van Bellinghen
Tel: 0490 58 45 58
E-mail: gael.van.bellinghen@d2c.be

D’Ieteren Centre
Bergensesteenweg 95
1070 Anderlecht
Tel: 02 556 22 11

Sales Advisor Commercial Vehicles:
Daniel Hanssens
Tel: 0495 26 84 24
E-mail: daniel.hanssens@d2c.be

Aankomende Events

Ontvangt u onze wekelijkse newsletter nog niet? Schrijf u dan nu in!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
transport media logo